Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czerwonce


 

 


 

Msze Święte

w naszym kościele

w niedziele i święta:

9.00 i 11.00 

 


 

Zobacz nasz kościół
z lotu ptaka

 

 

Licznik odwiedzin

368258
Dzisiaj:
Wczoraj:
W tym miesiącu:
Wszystkie:
64
443
5525
368258

 

 

 

 

słuchaj radia online:

Projekt poglądowy ołtarza polowego

W bieżącym roku przed naszą Parafią stoi wiele wyzwań inwestycyjnych. Jednym z nich jest budowa ołtarza polowego na cmentarzu parafialnym – to pomysł, który pojawiał się już od wielu lat zarówno wśród parafian, jak i proboszczów. Będzie nam służył podczas Uroczystości Wszystkich Świętych, Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych oraz innych nabożeństw. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się spotkać z Parafianami podczas Mszy Świętej sprawowanej z wykorzystaniem nowo wybudowanego ołtarza.

Za wszystkie złożone dotychczas ofiary na ten cel – serdeczne Bóg zapłać!

Na chwilę obecną zamieszczamy projekt poglądowy ołtarza – zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.