Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czerwonce


 

 


 

Msze Święte

w naszym kościele

w niedziele i święta:

9.00 i 11.00 

 


 

Zobacz nasz kościół
z lotu ptaka

 

 

Licznik odwiedzin

108592
Dzisiaj:
Wczoraj:
W tym miesiącu:
Wszystkie:
95
117
2754
108592

 

 

 

 

słuchaj radia online:

Intencje mszalne

   XXIX Niedziela Zwykła /18 października/

    9.00 Za śp. Alinę i Tadeusza Szwarc

  11.00 Za śp. Józefę Widomską, Zofię i Adama Michalskich oraz Franciszkę Mróz

     Poniedziałek /19 października/

    16.00 Za śp. Tadeusza, Annę i Stanisława Gutowskich oraz za Zofię Gutowską  /2 rocz. śm./

    17.00 Za śp. Krystynę i Witolda Budziszewskich

      Wtorek /20 października/ Wspomnienie Św. Jana Kantego

   16.00 Za śp. Ireneusza Jankowskiego

    17.00 Za śp. Eugeniusza, Krystynę, Wojciecha,Władysławę, Józefa i Ryszarda Gronowskich     

    Środa /21 października/

     9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską

   17.00 Za śp. Mieczysława Wielechowskiego 

    Czwartek /22 października/ Wspomnienie Św. Jana Pawła II

   16.30 Za śp. Irenę Kiełczewską /int. Koła Różańcowego z Dąbrówki/

   17.00 Za śp. Franciszkę, Kazimierza, Rozalię i Stanisława Oleksiak

    Piątek /23 października/

    17.00 Za śp. Krystynę i Stanisława Tytek, Hannę Winnik oraz za zmarłych z rodziny Chodkowskich i Tytek

      Sobota /24 października/  

       16.00 Za śp. Mariannę i Tadeusza Kmiołek

        16.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Sławomira Klimkiewicz /45 rocz. ślubu/

       17.00 W int. Koła Różańcowego z Perzanowa

       XX Niedziela Zwykła /25 października/

     9.00 W int. Koła Różańcowego z Czerwonki

       11.00 Za śp. Kazimierza Zawieskę, jego rodziców i za zmarłych z rodzin Zawieska i Majkowskich

 

    XXVIII Niedziela Zwykła /11 października/

    9.00 W intencji Kółka Różańcowego z Dąbrówki

    11.00 - Za śp. Wandę i Zygmunta Rojewskich

            - O zdrowie dla Pauliny

    Poniedziałek /12 października/

    9.00 Za śp. Apolonię Wiśniewską

      17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Helenę i Stanisława Chrzanowskich oraz Mariusza Chełchowskiego

    Wtorek /13 października/ Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego

   16.00 O błogoslawieństwo Boże dla Barbary i Henryka Tabor /z okazji 48 rocz. ślubu/

      17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Władysławę i Stanisława Deptuła

        Środa /14 października/

      16.00 Za śp. Stanisława Goździewskiego

      17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Wiktora Perzanowskiego i za zmarłych z rodziny Perzanowskich

        Czwartek /15 października/ Wspomnienie Św. Teresy od Jezusa

       17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Zbigniewa Siadlowskiego /10 r. śm./

         Piątek /16 października/ Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

       17.00 Różaniec i Msza św. za  śp. Zygmunta Karzulewskiego /21 r. śm./

         Sobota /17 października/ Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego

       16.30 Za śp. Genowefę Krupińską, zmarłych z rodziny Krupińskich, Wojciechowskich, Kańkowskich i Żabików

       17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Kazimierza, Edwarda, Juliannę i Jerzego Grzegorczyków

         Niedziela /18 października/

         9.00 Za śp. Alinę i Tadeusza Szwarc i Różaniec

        11.00 Za śp. Józefę Widomską, Zofię i Adama Michalskich i Franciszka Mroza

 

XXVII Niedziela Zwykła /4 października/

   9.00 Za śp. Stefanię, Franciszka Modzelewskich i za śp. Wacława Osowskiego, Różaniec

  11.00 Za śp. Feliksę, Mariana, Antoninę i Franciszka Anuszewskich

   Poniedziałek /5 października/ Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej

  16.00 Za śp. Reginę Łaszewską /int. p.p./

  17.00 Różaniec i msza św. za rodziców Skowrońskich, Władysława i dziadków Sawickich, Andrzeja i Wacława Paczkowskich i ich rodziców

     Wtorek /6 października/

  16.00 Za śp. Czesławę Napiórkowską /int. p.p./

    17.00 Różaniec i msza św. za śp. Roberta Romanowskiego i Pawła Kacprzykowskiego

    Środa /7 października/ Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

   16.30 Za śp. Stefana Goździewskiego i jego rodziców

     17.00 Różaniec i Msza św. za Kazimierza, Wacława i Czesławę Chodup 

       Czwartek /8 października/

    16.00 Za śp. Hannę Janinę Cienkowską /int. p.p./

     17.00 Różaniec i msza św. za śp. Janinę, Edwarda, Stefana, Teresę Załęskich i zmarłych z rodziny Załęskich

       Piątek /9 października/

       17.00 Różaniec i msza św. za śp. Mariana Pszczółkowskiego

       18.00  Za śp. Aldona Małkowskiego

         Sobota /10 października/

         9.00 Za Witolda, Janinę i Franciszka Glinków

       17.00 Różaniec i msza św. za śp. Józefa Olkowskiego /32 r. śm./

           Niedziela /11 października/

          9.00 W intencji Kółka Różańcowego z Dąbrówki i Różaniec

         11.00 - Za śp. Wandę i Zygmunta Rojewskich

                   - O zdrowie dla Pauliny

 

 

 

XXVI Niedziela Zwykła /27 września/

    9.00 Za śp. Józefa, Janinę, Alinę, Henryka i Józefa Chodkowskich

  11.00 Za śp. Feliksa Budziszewskiego /1 rocz. śm./ oraz za Mariannę i Wandę Budziszewską

     Poniedziałek /28 września/ Wspomnienie Św. Wacława Męczennika

  17.00 Za śp. Mirosławę i Stanisława Gołębiewskich, Eugeniusza Kowalewskiego, Zofię, Henryka i Bogdana Jaskułowskich, oraz za Kazimierę i Ignacego Sielskich

   18.00 Za śp. siostrę Marię, Wandę  Samsel /1 rocz. śm./ 

     Wtorek /29 września/ Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

    16.00 Za śp. Stanisława Kołodziejskiego

     17.00 Za śp. Zdzisława Łaszewskiego

    Środa /30 września/ Wspomnienie Św. Hieronima Kapłana i Doktora Kościoła

       9.00 Za śp. Edwarda, Helenę i Stefana Chmielewskich oraz za zmarłych z rodziny Myślaków     

     17.00 Za śp. Bronisławę Borowską /1 rocz. śm./

       Czwartek /1 października/ Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła

     16.00 O zdrowie dla Macieja Budziszewskiego

     17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Kazimierę /20 r. śm./ i Stanisława Zielonka

    Piątek /2 października/

   17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Jana i Władysławę Kaczmarczyk oraz za Magdalenę Grochowską

    18.00 Msza św. dziękczynna /10 r. ślubu Moniki i Tomasza Bartniczak/ 

    18.30 O błogosławieństwo Boże dla dzieci i o zdrowie dla Teresy Klik

      Sobota /3 października/

      9.00 Za śp. Wojciecha Gronowskiego

     17.00 Różaniec i Msza św. za śp. Marzenę Popławską

     18.00 Za śp. Teresę Żebrowską /int. Teresy Zarzyckiej/

      XXVII Niedziela Zwykła /4 października/

       9.00 Za śp. Stefanię i Franciszka Modzelewskich oraz za Wacława Osowskiego /po Mszy św. Różaniec/

      11.00 Za Feliksę, Mariana, Antoninę i Franciszka Anuszewskich 

 

  XXV Niedziela Zwykła /20 września/ 

   9.00 Za śp. Kornelę i Mariana Kacprzykowskich oraz Leokadię i Stanisława

   11.00 Za śp. Kazimierę Zawieskę /6 rocz. śm./

     Poniedziałek /21 września/ Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

      16.00 W intencji ofiarodawcy

      17.00 O błogosławieństwo Boże dla ks. Jarosława

       Wtorek /22 września/

       9.00 Za śp. Wincentego i Adama Paubińskich

     17.00 Za śp. Teresę Żebrowską

       Środa /23 września/ Wspomnienie Św. Ojca Pio

      17.00 Za śp. Janusza Grzegulskiego

      18.00 Za śp. Henryka Tymińskiego /2 rocz. śm./

        Czwartek /24 września/

    16.00 Za śp. Michalinę Kwiatkowską, dziadków Kwiatkowskich i Szumlińskich

      17.00 Za śp. Feliksa i Józefę Szczepkowskich oraz Rozalię i Szczepana Rutkowskich

        Piątek /25 września/ 

      17.00 Za śp. Irenę i Teresę Krakowską oraz Mariana

      18.00 Za śp. Kazimierza Drążewskiego

        Sobota /26 września/

        9.00 Za śp. Lucjana, Mariannę i Stanisława Gołębiewskich, dziadków Gołębiewskich oraz Marzenę Sokół

      16.00 Za śp. Bogdana Pajewskiego /int. p.p./

       17.00 Za śp. Janinę Smolińską /1 rocz. śm./

         XXVI Niedziela Zwykła /27 września/

          9.00 Za śp. Józefa, Janinę, Alinę, Henryka i Józefę Chodkowskich

        11.00 Za śp. Feliksa Budziszewskiego /1 rocz. śm./,  Rafała Budziszewskiego, zmarłych z rodziny Eugeniusza Krzyżewskiego.

 

   XXIV Niedziela Zwykła /13 września/

     9.00 Za śp. Andrzeja i Krystynę Brzostek

    11.00 Za śp. Eugenię i Stanisława Żebrowskich, Janinę Michalską oraz Waldemara i Jacka Żebrowskich

      Poniedziałek /14 września/ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

     10.00 Za śp. Henrykę Wielechowską /int. p.p./

     16.00 Za śp. Wacława Wiśniewskiego

     17.00 Za śp. Mariannę Kmiołek /int. p.p./

       Wtorek /15 września/ Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

     16.00 Za śp. Marka Mroza /int. p.p./

     17.00 Za śp. Reginę Łaszewską

       Środa /16 września/ Wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana Biskupa

      16.00 Za śp. Juliannę Markowską /int. p.p./

      17.00 Za śp. Zdzisława Łaszewskiego

        Czwartek /17 września/

       16.00 Za śp. Wiesława Wądołka /int. p.p./

       17.00 Za śp. Sebastiana Bobrowskiego

         Piątek /18 września/ Święto Św. Stanisława Kostki

          9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską

        17.00 Za śp. Zbigniewa Talarskiego /int. p.p./

        18.00 Za śp. Apolonię Wiśniewską

          Sobota /19 września/

          9.00 Za śp. Stanisława, Rodziców Gołębiewskich, Dziadków i Kazimierza Majkowskiego

         16.00 O błogosławieństwo Boże dla Bożeny Budniak /50-te urodziny/

         17.00 Ślub

           XXV Niedziela zwykła /20 września/

          9.00 Za śp. Kornelę i Mariana Kacprzykowskich oraz Leokadię i Stanisława

         11.00 Za śp. Kazimierza Zawieskę /6 r. śm./

 

 

   XXIII Niedziela Zwykła /6 września/

   9.00 Za śp. Stanisława Abramskiego i za zmarłych z rodziny Abramskich

    11.00 Za śp. Halinę, Adelę, Tadeusza, Władysławę i Aleksandra Dąbrowskich

      Poniedziałek /7 września/

      17.00 Za śp. Konstantego i Mariannę Grzegulskich oraz Feliksa i Marcelę Pichalskich

      Wtorek /8 września/ Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

      11.00  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Tadeusza Fronczaka

      17.00 Za śp. Ireneusza Jankowskiego

        Środa /9 września/

       17.00 Za śp. Władysławę Kołodziejek

         Czwartek /10 września/

        17.00 Za śp. Piotra Białobrzewskiego

 

     Piątek /11 września/

    17.00 Za śp. Reginę Łaszewską

         Sobota /12 września/

       14.00 Chrzest 

       17.00  Za śp. Roberta Romanowskiego i Pawła Kacprzykowskiego

         XXIV Niedziela Zwykła /13 września/

         9.00 Za śp. Andrzeja i Krystynę Brzostek

        11.00 Za śp. Eugenię i Stanisława Żebrowskich, Waldemara i Jacka Żebrowskich oraz Janinę Michalską 

 

 

   XXII Niedziela Zwykła /30 sierpnia/

   9.00 Za śp. Józefę, Różę, Genowefę, Jana, Antoniego, Andrzeja i Mieczysława Krukowskich, Dziadków Krukowskich i Wandę Krzepicką

  11.00 Za śp. Magdalenę Grochowską oraz Władysławę i Jana Kaczmarczyków

   Poniedziałek /31 sierpnia/

    9.00 Za śp. Tadeusza Rzewnickiego i za zmarłych z rodziny Rzewnickich

  17.00 Za śp. Piotra Białobrzewskiego /int. p.p./

    Wtorek /1 września/

  17.00 Za śp. za śp. Teresę Tytek/int. p.p./

  18.00 Za śp. Mariana i za zmarłych z rodziny Kluczek

     Środa /2 września/

  16.00 Za śp. Mariana Pszczółkowskiego i Bogumiła Wielgolaskiego

   17.00 Za śp. Stefana Bartniczaka

     Czwartek /3 września/ Wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego - Papieża i Doktora Kościoła

   17.00 Za śp. Stanisława i Aleksandrę Olkowskich, Mariana i Kazimierę Załęskich oraz za śp. Stanisławę Grzegulską

     Piątek /4 września/ Wspomnienie Św. Rozalii

    16.00 Za śp. Stanisława Goździewskiego

    17.00 Za śp. Kazimierza Gałązkę

      Sobota /5 września/ 

      9.00 Za śp. Stefana Deptułę

     17.00 O błogosławieństwo Boże dla Jubilatów /25 lat małżeństwa/ Małgorzaty i Marka Łukasiewiczów

     19.00 O błogosławieństwo Boże dla grupy pielgrzymkowej i o zbawienie dla śp. członków tej grupy

       XXIII Niedziela Zwykła /6 września/

    9.00 Za śp. Stanisława Abramskiego i za zmarłych z rodziny Abramskich

      11.00 Za śp. Halinę, Adelę, Tadeusza, Władysławę i Aleksandra Dąbrowskich 

   XXI Niedziela Zwykła /23 sierpnia/

   9.00 Za Parafian

   11.00 Za śp. Tadeusza i zmarłych z Rodziny Jusińskich

   Poniedziałek /24 sierpnia/ Święto Św. Bartłomieja Apostoła

  16.00 Za śp. Wiesława Wądołka /int. p.p./

    17.00 O pomoc w rozstrzygnięciu trudnej sprawy 

    Wtorek /25 sierpnia/

    17.00 Za śp. Zbigniewa Talarskiego /int. p.p./

    18.00 Za śp. Stanisława, Juliannę, Czesława i Tadeusza Kowalczyk

       Środa /26 sierpnia/ Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej

    9.00 Za śp. Bogumiła Wielgolaskiego i Jego Rodziców 

      17.00 Za śp. Krystynę i Antoniego Napiórkowskich /int. p.p./

        Czwartek /27 sierpnia/ Wspomnienie Św. Moniki

      16.00 Za śp. Danutę Grzegulską /int. p.p./

      17.00 Za śp. Czesławę Napiórkowską /int. p.p./

        Piątek /28 sierpnia/ Wspomnienie Św. Augustyna Biskupa i Doktora Kościoła

      16.00 Za śp. Hannę Janinę Cienkowską /int. p.p./

      17.00 Za śp. Wandę Zegarowską /int. p.p./

        Sobota /29 sierpnia/  Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

       17.00 Za śp. Władysława i Jego Rodziców

       18.00 Za śp. Mieczysława Pniewskiego

       18.30 Za śp. Bronisławę Borowską

    XXII Niedziela Zwykła /30 sierpnia/

    9.00 Za śp. Józefę Krukowską, Różę, Genowefę, Jana, Antoniego, Andrzeja i Mieczysława i Dziadków Krukowskich oraz za śp. Wandę Krzepicką

      11.00 Za śp. Magdalenę Grochowską

 

   XX Niedziela Zwykła /16 sierpnia/

   9.00 Za śp. Stanisława, Mariannę i Kazimierza Bagińskich

   11.00 Za śp. Pawła Kacprzykowskiego i Roberta Romanowskiego

      Poniedziałek /17 sierpnia/ Wspomnienie Św. Jacka 

    9.00 Za śp. Apolonię Wiśniewską

    17.00 Za śp. Danutę Grzegulską /int. p.p./

       Wtorek /18 sierpnia/

      9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską

     17.00 Za śp. Jadwigę, Franciszka i Waldemara Lisiec

        Środa /19 sierpnia/

       11.00 Za śp. Czesławę Chodup /int. p.p./

       17.00 Za śp. Bolesławę /25 r. śm./ i Jana Gołębiewskich, za  śp. Stanisława, Mirosławę, Mieczysława Gołębiewskich i za śp. Klemensa Samorajskiego. O potrzebne łaski dla rodziny Gołębiewskich.

       Czwartek /20 sierpnia/ Wspomnienie Św. Bernarda -Opata

       16.00 Za śp. Marka Mroza /int. p.p./

       17.00 Za śp. Janinę, Kazimierza i Andrzeja Biernackich

        Piątek /21 sierpnia/ Wspomnienie Św. Piusa X

    16.00  Za śp. Juliannę Markowską / int. p.p./

        17.00 Za śp. Jana Gut i za zmarłych z rodziny Gut

          Sobota /22 sierpnia/ Wspomnienie NMP Królowej

        12.00 Msza dziękczynna za 50 lat Małżeństwa i o błogosławieństwo dla całej rodziny.

         17.00 Za śp. Wiesławę i Lidwika  Kacprzykowskich, za Józefę i Stanisława Lewandowskich, Aleksandrę i Jana Kacprzykowskich. 

          18.00 Za śp. Teresę Żebrowską /int. od Wandy Budziszewskiej/

           XXI Niedziela Zwykła /23 sierpnia/

       9.00 Za Parafian

        11.00 Za śp. Tadeusza i C.R. Jusińskich

 

   XIX Niedziela Zwykła /9 sierpnia/

   9.00 Za śp. Hannę i Błażeja Cierkowskich /1 rocz. śm/

    11.00 Za śp. Kazimierza Szumińskiego 

      Poniedziałek /10 sierpnia/ Święto Św. Wawrzyńca

      16.00 Za śp. Teresę Tytek /int. p.p./

      17.00 Za śp. Bronisławę i Aleksandra Napiórkowskich, Stefanię Ćwiacz, Adama Paubińskiego i Stanisława Klika

        Wtorek /11 sierpnia/ Wspomnienie Św. Klary, Dziewicy

      16.00 Za śp. Wandę, Mariannę i Stanisława Jach

      17.00 Za śp. Krystynę i Antoniego Napiórkowskich /int. od mieszkanki Tłuszcza/ 

       Środa /12 sierpnia/

       17.00 Za śp. Henrykę Wielechowską /int. p.p./

         Czwartek /13 sierpnia/

       17.00 Za śp. Mariannę Kmiołek /int. p.p./

           Piątek /14 sierpnia/ Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kapłana i Męczennika 

        17.00 Za śp. Krystynę i Antoniego Napiórkowskich /int. p.p./

        Sobota /15 sierpnia/ Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

      9.00 Za śp. Irenę, Mariana, Kazimierza Samsel i Teresę Mikulak

        10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodzin

        12.00 Za śp. Stanisławę, Bronisława i Zdzisława Oleksiak

     XX Niedziela Zwykła /2 sierpnia/

       9.00 Za śp. Stanisława, Mariannę i Kazimierza Bagińskich

       11.00 Za śp. Pawła Kacprzykowskiego i Roberta Romanowskiego

     

    XVIII Niedziela Zwykła /2 sierpnia/ 

     9.00  Za sp. Różę Krukowską i za śp. Dziadków Łyczkowskich

     11.00 Za śp. Czesławę i Stanisława Sałwińskich oraz za śp. Dziadków

    Poniedziałek /3 sierpnia/

   17.00 Za śp. Antoniego i Krystynę Napiórkowskich /int. p.p./

     18.00 Za śp. Bożenę Częścik / int. od Koła Gospodyń z Dąbrówki/

      Wtorek /4 sierpnia/ Wspomnienie Św. Jana Vianneya

    16.00 Za śp. Wandę Zegarowską /int. od Koła Gospodyń z Dąbrówki/

     17.00 Za śp. Tadeusza, Kazimierę, Stanisława i Teresę Kacprzykowskich oraz za śp. Dziadków Kacprzykowskich i Załęskich

     Środa /5 sierpnia/

     17.00 Za śp. Sylwestra Łuczaka, Urszulę Załęską oraz za zmarłych z rodziny Kryłowskich i Rajkowskich 

     17.30 Za śp. Ks. Zdzisława Kupiszewskiego

     18.00 Za śp. Kazimierza Garwarskiego

       Czwartek /6 sierpnia/ Święto Przemienienia Pańskiego

   17.00 Za śp. Zofię Bodziakowską

     18.00 Za śp. Henrykę i Henryka Pichalskich

       Piątek /7 sierpnia/

     16.00 Za śp. Stanisława Goździewskiego

     17.00 Za śp. Wiesława Wądołka

       Sobota /8 sierpnia/ Wspomnienie Św. Dominika

     16.00 Za śp. Ryszarda Smolińskiego, Reginę i Jerzego Malińskich, Karolinę i Wacława Sumińskich

     17.00 Za śp. Genowefę i Stanisława Olkowskich, brata Grzegorza oraz za Dziadków Olkowskich

     18.00 Za śp. Lecha Gwiazdę

       Niedziela /9 sierpnia/ 

       9.00  Za śp. Hannę i Błażeja Cierkowskich /1 rocz. śm./

      11.00 Za śp. Kazimierza Szumińskiego 

                 Chrzest

 

    Niedziela /26 lipca/       

    9.00 Za śp. Wandę Krzepicką, Różę Krukowską i Teresę Oziembłowską

    11.00 Za śp. Tadeusza Goździewskiego /16 rocz. śm./

       Poniedziałek /27 lipca/

     17.00 Za śp.  Zbigniewa Talarskiego  /int. p.p./

     18.00 Za śp. Czesławę Napiórkowską /int. p.p./

       Wtorek /28 lipca/

      17.00 Za śp. Danutę Grzegulską /intencja od Koła Gospodyń z Dąbrówki

      18.00 Za śp. Janinę Cienkowską /int. p.p./

        Środa /29 lipca/ Wspomienie Św. Marty

       17.00 Za śp. Danutę Grzegulską /intencja od Marioli i Wojciecha Krakowskich

       18.00 Za śp.Wandę Zegarowską /int. p.p./

         Czwartek /30 lipca/

        17.00 Za śp. Czesławę Kiełczewską /int. p.p./

        18.00 Za śp. Piotra Białobrzewskiego /int. p.p./ 

         Piątek /31 lipca/ Wspomnienie Św. Ignacego Loyoli

        17.00 Za śp. Zbigniewa Talarskiego /intencja od rodziny Paubińskich/

        18.00 Za śp. Bronisławę Borowską

          Sobota /1 sierpnia/ Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła

         17.00 Za zmarłych z rodzin Świderskich i Ponikiewskich

         18.00 Za śp. dziadków Godlewskich i Kwiatkowskich

           Niedziela /2 sierpnia/

           9.00 Za śp. Różę Krukowską i dziadków Łyczkowskich

         11.00 Za śp. Czesławę i Stanisława Sałwińskich i za dziadków

 

    Niedziela /19 lipca/ Uroczystość odpustowa ku czci Patronki Parafii Św. Marii Magdaleny

    9.00 - Za młodzież przystępującą do Sakramentu Bierzmowania

               - Za zmarłych z rodzin Świderskich, Głażewskich i Wnuków

     12.00 - Za Parafian

               - Za śp. Stanisława, Tadeusza, Kazimierza i Teresę Kacprzykowskich

      Poniedziałek /20 lipca/

     9.00  Za śp. Mariannę, Jana i Eugeniusza Majkowskich oraz za śp. Leokadię, Czesława i Tadeusz Królikowskich

      17.00  O błogosławieństwo Boże dla Włodzimierza  i Jego Rodziny

      18.00  Za śp. Zbigniewa Talarskiego /int. od rodziny Topaczów

      Wtorek /21 lipca/

     9.00 Za śp. Apolonię Wiśniewską

       17.00 Za śp.Wiesława Wądołka

          Środa /22 lipca/ 

       9.00 Za śp. Jana, Stanisławę, Jerzego i Kazimierza Pajewskich oraz za śp. Mariana i Juliannę Czerwińskich

       17.00 Za śp. Zofię, Czesława i Mirosława Sosnowik

            Czwartek /23 lipca/

     17.00 Za śp. rodziców, córkę Izabelę i za dziadków

            Piątek /24 lipca/

    16.00 Za śp. Wiesława Wądołka

       17.00 Za śp. Krzysztofa Zalewskiego

            Sobota /25 lipca/

       9.00 Za śp. Ewę Waszelewską /14 r. śm./

        10.00 Za Stefana Majkowskiego, jego rodziców i rodzeństwo oraz za śp. Feliksa Majkowskiego

         17.00 W intencji ofiarodawcy

         18.00  Za śp. Krzysztofa i Zdzisława Łaszewskich

              Niedziela /26 lipca/

           9.00  Za śp. Wandę Krzepicką, Różę Krukowską i Teresę Oziembłowską

          11.00 Za śp. Tadeusza Goździewskiego /16 r. śm./

 

   Niedziela /12 lipca/ Uroczystość Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika

    9.00 Za śp. Wiesława Goździewskiego

  11.00 - Za śp. Eugeniusza i Franciszkę Ciemerych oraz Teresę Perzanowską

            - Za śp. Stanisława Kacprzykowskiego /1 rocz. śmierci/

     Poniedziałek /13 lipca/ Wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta   

    8.30 Za śp. Renatę, Jadwigę, Bolesławę, Mariannę, Henryka i Marcina Wądołek

     17.00 Za śp. Feliksę i Stefana Rychlickich

     17.30 Za śp. Roberta Romanowskiego, Pawła Kacprzykowskiego i za zmarłych z rodzin Krakowskich i Kacprzykowskich

       Wtorek /14 lipca/

   16.00 Za śp. Stanisława Goździewskiego

     17.00 Za śp. Krystynę i Adama Abramskich

        Środa /15 lipca/ Wspomnienie Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła

      17.00 Za śp. Stanisława, Genowefę Sawiskich oraz śp. Mieczysława i Henryka Wielechowskich

         Czwartek /16 lipca / Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

       17.00 Za śp. Witolda Paubińskiego /30 dzień po śmierci/

        Piątek /17 lipca/

       17.00 Za śp. Antoniego Klemensa Napiórkowskiego /p.p./

        Sobota /18 lipca/

         8.30 Za śp. Kamilę Abramską /2 rocz. śm./ i za rodzinę Abramskich

         9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską9

       17.00 Za śp. Czesławę Chodup /od wnuczek/

       18.00 Za śp. Rodziców Dębek i Lucjana Dzwonkowskiego

         Niedziela /19 lipca/ Odpust Parafialny ku czci św. Marii Magdaleny

        9.00 - W intencji młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania

                -  Za zmarłych z Rodziny Świderskich, Głażewskich i Wnuków

       12.00 - Za Parafian

                  - Za śp. Stanisława, Tadeusza, Kazimierę i Teresę Kacprzykowskich

 

   XIV Niedziela zwykła /5 lipca/

      9.00  Za śp. Józefa i Helenę Napiórkowskich

     11.00   Za śp. Genowefę i Władysława Cholewa

       Poniedziałek /6 lipca/

      9.00   Za śp. Irenę i Zbigniewa Nowak

     17.00  Za śp. Wandę, Kazimierza i Jana Zegarowskich  

      Wtorek /7 lipca/

     17.00  Za śp. Wiesława Wądołka /int. od Sabiny Kluczek z rodziną/

     18.00  Za śp. Zbigniewa Talarskiego /int. od Elżbiety i Kazimierza Kacprzykowskich/

        Środa /8 lipca/

  17.00  Za śp. Antoniego Napiórkowskiego /int. od wnuczki Doroty z rodziną/

    18.00  Za poczęte dzieci, aby z miłością zostały przyjęte przez rodziców

         Czwartek /9 lipca/

     17.00 O nawrócenie grzeszników

     18.00 O błogosławieństwo Boże dla Włodzimierza i jego rodziny

          Piątek /10 lipca/

      17.00 O błogosławieństwo Boże dla Andrzeja i jego rodziny

      18.00  O błogosławieństwo Boże dla Pań, które sprzątały kościół

           Sobota /11 lipca/

       17.00  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Frąnczaka

       17.30  Za śp. Czesława, Danutę, Józefa i Stanisławę Brodowskich

       18.00  Za śp. Mariannę, Henryka, i Szczepana Siemiątkowskich 

       Niedziela /12 lipca/

        9.00 Za śp. Wiesława Goździewskiego

       11.00 - Za śp. Eugeniusza i Franciszkę Ciemerych oraz Teresę Perzanowską

                 - Za śp. Stanisława Kacprzykowskiego /1 rocz. śmierci/

 

 

XIII Niedziela Zwykła Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

     9.00 Za śp. Reginę /2 rocz. śm./, Jarosława, Jadwigę i Mieczysława Szumlińskich oraz za śp. Tadeusza, Stanisława i Wiesława Szelugowskich

    11.00 Za śp. Wandę i Stanisława Walędzik

     Poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

      9.00 Za śp. Roberta Romanowskiego i Pawła Kacprzykowskiego

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za  śp. Juliannę Markowską /pp/

      Wtorek

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Wacława Gałązkę

     18.00 Za śp. Janinę i Jana Abramskich

       Środa

     17.00 Za śp. Teresę, Witolda, Adama i Wincentego Paubińskich

      18.00 Za śp. Eugeniusza Napiórkowskiego, rodziców Napiórkowskich oraz za śp. Stanisławę i Wincentego Gutowskich

        Czwartek 

      17.00 Msza św. w intencji ofiarodawcy

       18.00 Za śp. Józefa, Jadwigę, Bożenę i Sławomira Częścik

         Piątek Święto Św. Tomasza Apostoła

      17.00 Za śp. Zbigniewa Talarskiego /intencja zamiast kwiatów Wiesławy Krakowskiej i Barbary Bielskiej/

          Sobota

      9.00 Za szczęśliwie przeżyty rok życia przez Jasia  i o błogosławieństwo Boże dla jego rodziców - Sylwii i Daniela. O błogosławieństwo Boże dla Oli i Marcela oraz rodziców Justyny i Łukasza.

     13.00 O Błogosławieństwo Boże dla Jubilatki /80 lat/ Haliny Pszczółkowskiej

      17.00 Za śp. Henrykę Wielechowską i Pawła Suwalskiego

      18.00 Za śp. Franciszka Załęskiego oraz Jana, Zofię i Mariannę Rawów

      18.30 Ślub

           XIV Niedziela Zwykła 

      9.00 Za śp. Józefa i Helenę Napiórkowskich

     11.00 Za śp. Genowefę i Władysława Cholewę

 

 

    XII Niedziela Zwykła /21 czerwca/

     9.00 Za śp. Jana, Józefę, Różę, Genowefę, Mieczysława, Andrzeja i Antoniego Krukowskich oraz za śp. dziadków Krukowskich

    11.00 Za śp. Domicellę i Antoniego Kiliańskich

    Poniedziałek /22 czerwca/

     10.00 Za śp. Jarosława, Todzię, Apolonię i Władysława Załęskich

      17.00  Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Krystynę i Adama Abramskich oraz za śp. Genowefę Łoniewską.

      18.00  Za śp. Blandynę i Edwarda Majkowskich

     Wtorek /23 czerwca/

   17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Czesławę Kiełczewską /pp/

   18.00 Za śp. Stanisława Kacprzykowskiego

      Środa /24 czerwca/ Narodziny św. Jana Chrzciciela

    8.30 Za śp. Jana Sośnickiego

    9.00 Za śp. Jana Kaczmarczyka

    17.00 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św. za śp. Sylwinę i Stefana Załęskich

      Czwartek /25 czerwca/

      9.00 Za śp. Halinę, Ireneusza Jankowskich, Rodziców i śp. Stanisława Sieraka

     17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za Marka Mroza /pp/

      Piątek /26 czerwca/

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Czesławę Chodup /pp/

    18.00 Za śp. Karola i Stanisławę, Rozalię i Władysława  Rutkowskich

      Sobota /27 czerwca/

    8.30 Za zmarłych z rodzin Kaczyńskich, Wojciechowskich, Kańkowskich i Żabików oraz za śp. Genowefę Krupińską

     9.00 Za śp. Honoratę i Stefana Deptułów i za zmarłych z rodziny Plewów i Deptułów

     17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za  śp. Teresę Tytek.

      18.30 Ślub

      XIII Niedziela Zwykła /28 czerwca/

      9.00 Za śp. Reginę /2 r. śm./ Jarosława, Jadwigę i Mieczysława Szumlińskich oraz za śp. Tadeusza, Stanisława i Wiesława Szelugowskich

     12.00 Suma odpustowa: - za Parafian

                                             - za śp. Wandę i Stanisława Walędzik

 

      XI Niedziela Zwykła /14 czerwca/

    9.00 Za śp. Zofię Łyczkowską oraz Krystynę, Leona, Wacława, Kazimierza i Teresę Oziembłowskich.

   11.00 Za śp. Wacławę Godlewską /I rocz. śmierci/.

     Poniedzialek /15 czerwca/

    9.00 Za śp. Sebastiana Bobrowskiego.

   17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o rozwiązanie sprawy zgodnie z planem Bożym.

     Wtorek /16 czerwca/

    9.30 Za śp. Helenę, Eugeniusza, i Jerzego Sielskich.

   17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Irenę, Edwarda i Remigiusza Napiórkowskich.

     Środa /17 czerwca/ Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

    18.00 Za śp. Apolonię Wiśniewską

     Czwartek /18 czerwca/ Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

     9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za za śp. Czesławę Napiórkowską /p.p./

    18.00  Za śp. Henrykę, Józefa, i Sławomira Bańskich 

     Piątek /20 czerwca/ Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

    16.00 Za śp. Stanisława Goździewskiego

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Iwonę Szpakowską i Józefa Śliwińskiego

     18.00 Za śp. Mieczysława i Wandę Kluczek oraz za zmarłych z rodziny Kluczek

       Sobota /20 czerwca/ Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

     9.00 Za śp. Władysława i zmarłych z rodziny Żebrowskich.

     9.30  Za śp. Jana, Teodozję i Danutę Kostrzewskich.

    17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Hannę Cienkowską /p.p/

      XII Niedziela /21 czerwca/

     9.00 Za śp. Jana, Józefę, Różę, Genowefę, Mieczysława, Andrzeja i Antoniego Krukowskich oraz za śp. dziadków Krukowskich.

    11.00 Za śp. Domicyllę i Antoniego Kiliańskich.

 

     Niedziela /7 czerwca/ Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  

     9.00  Za śp. Henryka, Witolda i Helenę Budziszewskich

    11.00 Za Parafian

    Poniedziałek /8 czerwca/ Wspomnienie Św. Jadwigi Królowej 

    9.00  Za śp. Józefę i Wiesława Lewandowskich, Kazimierę i Władysława Kocot oraz za śp. s. Stefanię Humięcką

   17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Wandę Zegarowską /p.p./

    Wtorek /9 czerwca/

     9.00  Za śp. Stanisława Sawickiego

    17.00  Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp.  Czesławę Kiełczewską /p.p./ 

     Środa /10 czerwca/

      17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Mirosława Grzeszczaka

      18.00 Za śp. Tadeusza Mroza /2 rocz. śm./

      Czwartek /11 czerwca/ Boże Ciało

        9.00 Za śp. Franciszkę i Kazimierza Oleksiak

       11.00 Za śp. Mariannę i Wincentego Jabłonka /Procesja/

        Piątek /12 czerwca/

        9.00 Za śp. Stefana Olkowskiego

       17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Piotra Białobrzewskiego

         Sobota /13 czerwca/ Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

        9.00  Za zmarłych  z Rodziny Woźniak

       17.00  Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Teresę Żebrowską /int. Teresy Zarzyckiej/

       18.00  Za Franciszka, Lucjana i Kazimierę Załęskich oraz śp. Dariusza Skrzecza

         Niedziela /14 czerwca/

         9.00 Za śp. Zofię Łyczkowską oraz Krystynę, Leona, Wacławę, Kazimierza i Teresę Oziembłowskich

        11.00 Za śp. Wacławę Godlewską

 

Niedziela /31 maja/ Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

     9.00  Za śp. Henryka, Rozalię, Witolda, Czesława, Jadwigę i Stanisławę Świderskich oraz śp. Stanisławę i Wacława Chełstowskich.

     11.00  -   Za śp. Krystynę Mikulak oraz za śp. Mariusza i Mirosława Chełchowskich. 

                -   Za śp. Mariannę i Wacława Bagińskich.

      Poniedziałek /1 czerwca/ Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

     10.00 Za śp. Wielechowską Henrykę

     17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Damiana i Mariannę Dorockich oraz za śp. Stefana Kacprzykowskiego.

     18.00  Za śp. Bronisławę Borowską

      Wtorek /2 czerwca/

      9.30   Za śp. Stanisława, Rodziców i Dziadków Gołębiewskich oraz za śp. Kazimierza Majkowskiego.

     17.00  Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Czesławę Chodup /intencja od pracowników Biedronki z Makowa/.

       Środa /3 czerwca/ Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

     9.00    Za śp. Stanisława i Stanisławę Załęskich, Zenobię i Feliksa Krakowskich.

     17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Ewę Pszczółkowską /11 rocz. śm./. 

       Czwartek /4 czerwca/ Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

      9.00    Za śp. Bożenę Częścik /int. zamiast kwiatów/.

      17.00  Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

        Piątek /5 czerwca/ Wspomnienie Św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika

      9.00   Za śp. Władysława, Albina i Mariannę Chrzanowskich, oraz za śp.

Janinę i Piotra Filipkowskich.

      17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy.

        Sobota /6 czerwca/ 

      9.00   Za śp. Genowefę, Janusza i Wojciecha Grzegulskich

      9.30   Za śp. Krzysztofa Zalewskiego /5 rocz. śm./

      16.00  Ślub

      17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. za śp. Eugenię, Stanisława, Janinę, Waldemara i Jacka Żebrowskich.

      Niedziela /7 czerwca/ Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

      9.00  Za śp. Henryka, Witolda i Helenę Budziszewskich

    11.00  Za Parafian

 

     Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  /24 maja/

 9.00 Za śp. Włodzimierza i Władysławę Kryłowskich oraz za zmarłych z rodziny Kryłowskich

11.00 Za śp. Tadusza Rutkowskiego

     Poniedziałek /25 maja/ 

 9.00 Za śp. Krystynę Gronowską /25 rocz. śm./

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy.

    Wtorek /26 maja/ Wspomnienie Św. Filipa Nereusza Kapłana

17.00  Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Jadwigę Grzegulską.

18.00 Za śp. Genowefę i Władysława Cholewę, za Dziadków Cholewa i Kacprzykowskich oraz za Stanisławę i i Jana Tytek.

    Środa /27 maja/ 

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Różę Krukowską

    Czwartek /28 maja/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

18.00 Za śp. Józefa, Tadeusza, Jana, Aleksandra, Józefę i Marcelę Prusik oraz Henryka Dzwonkowskiego

    Piątek /29 maja/ Wspomnienie Św. Urszuli Leduchowskiej

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji Parafian

18.00 Za śp. Magdalenę Grochowską

    Sobota /30 maja/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Stansławę, Ignacego i Cecylię Gamza

18.00 Za śp. Juliannę, Edwarda, Jerzego i Kazimierza Grzegorczyk

     Uroczystość Zesłania Ducha Św. /31 maja/

9.00 Za śp. Henryka, Rozalię, Witolda, Czesława, Jadwigę, Stanisławę Świderskich oraz Stanisławę i Wacława Chełstowskich.

11.00    -    Za śp. Krystynę Mikulak oraz Mariusza i Mirosława Chełchowskich

              -   Za śp. Mariannę i Wacława Bagińskich. 

 

     Od 17 do 24 maja 2020 roku

    VI Niedziela Wielkanocna /17 maja/

 9.00  Za śp. Honoratę i Stefana Deptułów

11.00 W intencji Kółka Różańcowego z Dąbrówki

    Poniedziałek /18 maja/

 9.00 Za śp. Krystynę Wiśniewską

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.  za śp. Stanisława i Leokadię Kacprzykowskich

    Wtorek /19 maja/

 17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Stanisława Goździewskiego.

    Środa /20 maja/

17.00  Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Zofię Skowrońską.

18.00  Za śp. Feliksę i Józefa Gołyś i za zmarłych z ich rodziny. 

    Czwartek /21 maja/

9.30 Za śp. Alinę i Tadeusza Bodziak

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za mieszkańców Czerwonki /poświęcenie ziemi/

18.00 Za śp. Elżbietę i Władysława Kondraciuk i za zmarłych z ich rodziny

    Piątek /22 maja/

 17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

18.00 Za śp. Stanisława Dybikowskiego

    Sobota /23 maja/

16.00 W intencji ofiarodawcy

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w za śp. Mariannę Langa i za jej rodziców Henryka i Genowefę Pszczółkowskich oraz za dziadków Karolinę i Adama Langa.

18.00 Za śp. Aleksandrę i Henryka Borkowskich

    VII Niedziela Wielkanocna /24 maja/

 9.00 Za śp. Włodzimierza i Władysławę Kryłowskich i za zmarłych z ich rodziny

11.00 Za śp. Tadeusza Rutkowskiego

 

     Od 10 do 17 maja  2020 roku

     V Niedziela Wielkanocna /10 maja/

 9.00  - Za śp. Edwarda, Antoniego i Feliksa Karzulewskich.

          - Za śp. Helenę i Stanisława Paczkowskich oraz za Mieczysława, Jadwigę, Jarosława Szumlińskich oraz za dziadków Paczkowskich i Szumlińskich.

11.00  Za śp. Edwarda Przybylskiego i za zmarłych z Jego rodziny.

    Poniedziałek /11 maja/

 9.00 Za śp. Mariana, Władysławę i Elżbietę Popławskich.

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Stanisławę i Antoniego Pomieszcz oraz za ich rodziców.

    Wtorek /12 maja/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Mariannę Kmiołek.

18.00 Za śp. Genowefę i Józefa Wielgolaskich.

    Środa /13 maja/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Marię i Mieczysława Szczepkowskich.

18.00 Za śp. za zmarłych z rodzin Mrozów i Jarochów oraz za Stanisława Mroza.

    Czwartek - Święto św. Macieja Apostoła-  /14 maja/

 17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Zofię, Czesławę i Mirosława Sosnowik.

18.00 Za śp. Marzenę Popławską

    Piątek /15 maja/

 8.30 Za śp. Wacława i Jego rodziców - Mariannę i Karola.

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy. 

18.00 Za śp. Ignacego i Sabinę Myślak oraz Wincentynę i Władysława Olkowskich.

      Sobota - Święto św. Andrzeja Boboli - /16 maja/

 9.00 Za śp. Mariannę i Franciszka Kobyłeckich

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za Kazimierę, Tadeusza, Teresę i Stanisława Kacprzykowskich oraz za zmarłych z rodzin Kacprzykowskich i Załęskich.

18.00 Za śp. Jana, Jerzego i Mariusza Kiełczewskich

    VI Niedziela Wielkanocna /17 maja/                                                                                   9.00 za śp. Honoratę i Stefana Deptuła.

  11.00 O błogosławieństwo Boże dla Kółka Różańcowego z Dąbrówki                                                                                                                                                                          

Od 3 do 10 maja 2020 roku

   IV Niedziela Wielkanocna /3 maja/

  9.00 Za śp. Władysławę i Stanisława Budziszewskich oraz Jana Bazydło

11.00 Za śp. Władysławę Petrykowską  oraz Wandę i Zygmunta Rojewskich

   Poniedziałek 4 maja /Wspomnienie św. Floriana Męczennika/  

 8.00 Za śp. Sebastiana Bobrowskiego /intencja od dzieci i rodziców II klasy Szkoły Podstawowej w Czerwonce/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji druhów strażaków z Gminy Czerwonka

18.00 Za śp. Reginę i Piotra z Rodziny Szwarc

   Wtorek 5 maja 

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Henrykę Wielechowską 

18.00 Za śp. Stefanię i Franciszka Modzelewskich oraz Wacława Osowskiego

   Środa 6 maja /Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba/

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. o dary Ducha Św. dla Stanisława

18.00 Za śp. Józefę i Bolesława Godlewskich, za zmarłych z Rodziny, za śp. Walerię i Czesława Wasilewskich i zmarłych z Rodziny

    Czwartek 7 maja 

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

18.00 Za śp. Stanisława i Apolonię Wiśniewskich oraz za zmarłych z Rodziny Matulewiczów

   Piątek 8 maja /Uroczystość św. Stanisława B.M./

 9.00 Za śp. Ewę i Stanisława Waszelewskich oraz ich Rodziców

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Mariana i Teresę Krakowskich

18.00 Za śp. Pawła Kacprzykowskiego, Roberta Romanowskiego, Ewę i Jana Krakowskich oraz zmarłych z Rodziny Tasaż

    Sobota 9 maja

  9.00 Za śp. Mariannę, Lucjana i Stanisława Gołębiewskich, za dziadków Gołębiewskich i Marzenę Sokół.

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. Teresę Żebrowską /int. od Małgorzaty i Jana Senkowskich/

18.00 Za śp. Tadeusza Goździewskiego i zmarłych z Rodziny Bystrorskich.

    V Niedziela Wielkanocna  /10 maja/

 9.00  - Za śp. Edwarda, Antoniego i Feliksę Karzulewskich

           - Za śp. Helenę i Stanisława Paczkowskich, za Mieczysława, Jadwigę i Jarosława Szumlińskich oraz za Dziadków Paczkowskich i Szumlińskich

11.00 Za śp. Edwarda Przybylskiego i Jego Rodzinę

14.00 Poświęcenie pól w Janopolu i Msza św. wyjazdowa

 

    Od 26 kwietnia do 3 maja 2020 roku

   Niedziela 26 kwietnia

 9.00 Msza św. za parafian

11.00 sza św. za śp. Janinę i Jerzego Nienałtowskich

   Poniedziałek 27 kwietnia

 9.00 Msza św. za śp. Zenobię i Feliksa Krakowskich, za Rodzinę Krakowskich i Borkowskich oraz śp. Anastazję Perzanowską

16. 00 Msza św. za Czesławę Napiórkowską

    Wtorek 28 kwietnia 

16.00 Msza św. o błogosławieństwo Boże dla Włodzimierza

17.00 Msza św. za Barbarę, Otylię i Lucjana Budziszewskich

    Środa 29 kwietnia Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej 

17.00 Msza św. o błogosławieńswo Boże dla dzieci ofiarodawcy

18.00  Msza św. o Boże Błogosławieństwo dla Agaty i Janusza Dzwonkowskich z okazji 25 rocznicy ślubu

    Czwartek 30 kwietnia

 16.00 Msza św. za śp. Piotra Białobrzewskiego /30 dzień po pogrzebie/

17.00 Msza św. za za zmarłych z Rodziny Bodziakowskich /Krystynę i Stanisława/ oraz z Rodzin Goździewskich i Rekoszów

    Piątek 1 maja Wspomnienie Świętego Józefa Rzemieślnika 

 17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. za śp. pamięci Teresę Tytek

18.00 Msza św. o potrzebne Łaski Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Wandy w dniu urodzin

     Sobota 2 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

16.00 Ślub Joanny Bagińskiej i Mirosława Sobaszka

17.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji ofiarodawcy

18.00 Msza św. za śp. Zygmunta Karzulewskiego i Andrzeja Parkota

    Niedziela 3 maja

 9.00 Msza św. za śp. Władysławę i Stanisława Budziszewskich oraz Jana Bazydło

11.00 Msza św. za śp. Władysławę Petrykowską oraz Wandę i Zygmunta Rojewskich

 

 

    Od 19 do 26 kwietnia 2020 roku

    Niedziela Miłosierdzia 19 kwietnia

 9.00 Za śp. Annę i Leona Galickich

11.00 Msza św. Dziękczynna za 70 Lat Małżeństwa Haliny i Apolinarego Grochowskich

    Poniedziałek 20 kwietnia

 9.00 Msza św. za śp. Franciszka, Krystynę i Bożenę Bartkowskich

11.00 Msza św. za śp. Apolonię Wiśniewską

    Wtorek 21 kwietnia

  9.00 Msza św. za śp. Stanisława Kiełczewskiego, Józefa i Stanisławę Brokowskich, Henrykę i Józefa Krupińskich   

     Środa 22 kwietnia

 17.30 Msza św. za śp. Henrykę Wielechowską

18.00  Msza św. za śp. Janinę i Jana Abramskich

    Czwartek 23 kwietnia

  9.00 Msza św. za śp. Apolonię, Franciszka, Bogumiłę, Józefa i Rozalię Grochowskich

10.00 Msza św. za śp. Czesławę Kiełczewską /30 dzień/

18.00 Msza św. za śp. Krzysztofa Łaszewskiego / 8 rocz. śm./

    Piątek 24 kwietnia

17.30 Msza św. za śp. Bożenę Zbrzezną /4 rocz. śm./

18.00 Msza św. za śp. Bronisławę Borawską

    Sobota 25 kwietnia

 9.00 Msza św. za śp. Stefana Bartniczak, rodzinę Bartniczak, rodzinę Gumowskich i śp. Lucjana Dzwonkowskiego

17.00 Msza św. za śp. Teresę Żebrowską /od Teresy Zarzyckiej i Krzysztofa/ 

18.00 Msza św. za śp. Marzenę Popławską

    Niedziela 26 kwietnia

 9.00 Msza św. za Parafian

11.00 Msza św. za Janinę i Jerzego Nienałtowskich

    Od 12 do 19 kwietnia 2020 roku

   Niedziela Wielkanocna /12 kwietnia/

  6.00 Rezurekcja - Msza św. za Parafian

  9.00 Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Msza św. za zmarłych z Rodzin Maziarzów Ślaskich

   Poniedziałek Wielkanocny /13 kwietnia/

 9.00 Msza św. za śp. Stanisława i Kazimierę Zielonkę

11.00 Msza św. za śp. Jana i Petronelę Borowskich oraz śp. Marka Chylińskiego

  Wtorek /14 kwietnia/

16.00 Msza św. za śp. Marianny Kmiołek /intencja pogrzebowa/ 

17.00 Msza św. za śp. Wandę Zegarowską

   Środa /15 kwietnia/ 

 9.00 Msza św. o nawrócenie grzeszników

10.00 Msza św. z poczęte dzieci, aby z miłością były przyjęte przez Rodziców.

   Czwartek /16 kwietnia/

 16.00 Msza św. za śp. Henrykę Wielechowską /int. od Łukasza/

17.00 Msza św. za śp. Wandę Zegarowską /int. od rodzin Grzegorczyków i Kiełczewskich/

   Piątek /17 kwietnia/

  9.00 Msza św. za śp. Krystynę Wiśniewską

17.00 Msza św. za śp. Wacława Gałązkę i zmarłych z Rodziny Gałązków

   Sobota /18 kwietnia/

 8.30 Msza św. za śp. Genowefę Krupińską i za zmarłych z Rodzin Krupińskich, Wojciechowskich, Kańkowskich i Żabików.

 9.00 Msza św. za śp. Jana, Teodozję i Danutę Kostrzewskich

   Niedziela /19 kwietnia/

 9.00 Msza św. za śp. Annę i Leona Galickich

11.00 Msza św. Dziękczynna z okazji 70 lat małżeństwa Haliny i Apolinarego Grochowskich 

 

Od 5 do 12 kwietnia

Niedziela 5 kwietnia

 9.00 + Robert Romanowski i + Paweł Kacprzykowski

11.00 + Henryk Opacki i Jego Rodzina, Roman Opacki i  Marek Chydzyński

Poniedziałek 6 kwietnia

 9.00 + Eugeniusz, Marian, Jadwiga i Urszula Klimkiewicz

11.00 +Rodzice Sawiccy, Zbigniew i Józef Hodup

Wtorek 7 kwietnia

16.00 +Bożena Częścik /intencja zamiast kwiatów/

17.00 +Wanda Zegarowska /intencia od Koła Różańcowego z Dąbrówki/

Środa 8 kwietnia

17.00 +Aldon Małkowski i Jego Rodzice

Czwartek 9 kwietnia

17.00  Za parafian / Liturgia Wieczerzy Pańskiej/

Piątek 10 kwietnia 

17.00 Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 11 kwietnia

17.00 Wigilia Paschalna  Za Parafian

Niedziela 12 kwietnia

 6.00 Rezurekcja  Za Parafian

 9.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 + Dariusz i Wacław Maziarzowie, Dziadkowie Maziarzowie i Ślascy

 

 

 

 

 

 

 

Od 29 marca do 5 kwietnia

Niedziela 29 marca

 9.00 +Halina, Adela, Tadeusz, Władysława i Aleksander Dąbrowscy

11.00 +Piotr, Regina, Stanisław Łoniewscy oraz Wiesław i Stanisław Goździewscy

Poniedziałek 30 marca

 9.00 +Ryszard, Stanisław, Genowefa, Franciszek Myślak i Rodzina Chmielewskich

14.00 Pogrzeb + Piotra Białobrzeskiego / tylko III stacja pogrzebu na cmentarzu/ a po pogrzebie Msza Św. za +Piotra Białobrzeskiego

Wtorek 31 marca

 9.00 +Bogumił Wielgolaski /II r. śmierci/

Środa 1 kwietnia

16.00 + Arkadiusz Nowak /14 r. śmierci/ i zmarli z Rodziny Nowak

Czwartek 2 kwietnia

 9.00 +Danuta, Bogusław, Jan Szymborscy

 9.30  + Hanna Cienkowska /30 dzień po pogrzebie/

Piątek 3 kwietnia

 9.30 + Stanisław, Henryka Nasiadka

12.00 +Jan, Antonina, Władysława, Marzena Popławscy

17.00 +Tadeusz Godlewski /8 r. śmierci/  i Marian Kacprzykowski

Sobota 4 kwietnia

 9.30 +Stanisław Kowalczyk i Julianna, Czesław i Tadeusz

12.00+Stanisław Jóźwiak, zmarli z Rodziny Jóźwiak, Jóźwików i Piszewskich

17.00 +Kazimierz, Julianna, Edward i Jerzy Grzegorczyk

Niedziela 5 kwietnia

 9.00 +Robert Romanowski i Paweł Kacprzykowski

11.00 +Henryk Opacki i jego Rodzice oraz Roman Opacki 

 

Od 22 do 29 marca 2020 r.

Niedziela 22 marca 2020 r.

 9.00  + Józef Olkowski

10.00 - 11.00 Prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością Spowiedzi

11.00  + Ignacy Okrągliński, + Marian i  Genowefa Kacprzykowscy

Poniedziałek 23 marca 2020 r.

 8.30  +Teresa Żebrowska /od Rodziny Paczkowskich - zamiast kwiatów/

14.00  Pogrzebanie ciała śp. Czesławy na cmentarzu a później Msza św. pogrzebowa w kościele

Wtorek 24 marca 2020 r.

 9.00  +Adam i Wincenty Pałubiński

16.00  +Stanisław Goździewski /od siostry Jadwigi Andrzejczak z Warszawy - zamiast  kwiatów/

Środa 25 marca 2020 r.

 9.00  +Leokadia Kacprzykowska

17.00  O Boże Błogosławieństwo, Łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla dzieci i rodziców z naszych rodzin 

Czwartek 26 marca 2020 r.

9.00 Za poczęte dzieci, aby zostały przyjęte przez rodziców z wiarą i miłością.

Piątek 27 marca 2020 r.

  9.00 +Czesława Napiórkowska /30 dzień po śmierci/

15.00 Za członków Kółka Różańcowego z Perzanowa

Sobota 28 marca 2020 r.

16.30 + Roman Perdion i Jego Rodzice

17.00 +Zofia, Aleksander Guzek oraz ich Rodzice i Rodzeństwo

Niedziela 29 marca 2020 r.

9.00 +Halina, Adela, Tadeusz, Władysława i +Aleksander Dąbrowscy

11.00 +Piotr, Regina i Stanisław Łoniewscy oraz +Wiesław i Stanisław Goździewscy

 

Od 15 do 22 marca 2020 r.

Niedziela 15 marca 2020 r.

 9.00 + Honorata Deptuła /1 rocz. śmierci/

11.00 + Rozalia i Stanisław Oleksiak, +Kazimierz Gamza i Jego +Rodzice

Poniedziałek 16 marca 2020 r.

 9.00 + Franciszek, Apolonia, Rozalia i + Dziadkowie Grochowscy

17.00 + Czesława Napiórkowska /int. od Pani Budziak z Rodziną/

Wtorek 17 marca 2020 r.

15.30 + Stanisław Goździewski /30 dzień po śmierci/

16.00 + Robert Romanowski i + Paweł Kacprzykowski

Środa  18 marca 2020 r.

 9.00 + Krystyna Wiśniewska

16.00 + Apolonia Wiśniewska

Czwartek 19 marca 2020 r.

17.00 + Józef, Tadeusz, Jan, Józefa, Aleksander, Marcela Prusik i +Henryk Dzwonkowski

Piątek 20 marca 2020 r.

15.00  + Marian Talarski i Jego +Rodzice

16.00 - 17.00 Prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi

Sobota 21 marca 2020 r.

 9.00 + Jan i + Konstanty Bagińscy i + Rodzice Bagińscy 

12.00 Chrzest Emillii Kołodziejskiej

16.00 - 17.00 Prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi

17.00  +Bernarda i zmarli z Rodziny Kowalskich

Niedziela 22 marca 2020 r.

 9.00 + Józef Olkowski

10.00 - 11.00 Prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi

11.00 + Ignacy Okrągliński oraz + Marian i Genowefa Kacprzykowscy